Usługi

Marketing & PR

Naszej pracy przyświeca jeden cel – profesjonalne zbudowanie pozytywnego wizerunku projektów i firm zarządzanych przez naszych klientów. Tym samym wywieramy wpływ na podniesienie rangi ich marki na rynku, co ma swoje odzwierciedlenie w wynikach i efektywności sprzedaży.

Jesteśmy elastyczni w kwestii doboru promowanego produktu, a także grup odbiorców, do których mamy dotrzeć. Promowanie oznacza dla nas nie tylko wskazywanie na wysoką jakość określonego przedmiotu czy osoby, ale także pozyskiwanie przychylności otoczenia i społecznej sympatii dla marki. W prowadzonej przez nas strategii marketingowej staramy się wykorzystywać jak najwięcej kanałów komunikacji. Dostosowujemy się do najnowszych trendów i wykorzystujemy wszystkie możliwe w danym momencie środki przekazywania informacji, zarówno wirtualne, jak i te bardziej namacalne, jak broszury, ulotki czy plakaty. Kładziemy duży nacisk na wizualny aspekt naszej pracy, dlatego wszystkie komunikaty przedstawiamy w atrakcyjnej formie graficznej.

Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie, a także szczegółowo badamy ich środowisko oraz grupę odbiorców produktu. Zależy nam także na zbudowaniu lojalnej relacji z naszymi klientami i jesteśmy otwarci na długofalową współpracę.

Graphic Design

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aspekt wizualny strony internetowej czy tradycyjnych, papierowych materiałów informacyjnych i promocyjnych jest pierwszą kwestią, na którą zwraca uwagę potencjalny zleceniodawca. Tym samym, oryginalnie wykonana grafika stanowi podstawę dla stworzenia identyfikacji oraz reklamy marki.

Naszym priorytetem jest estetyka wykonania i niepowtarzalność prac. Posiadamy ilustratywną wyobraźnię i umiemy ją efektownie przekształcić w interaktywny język reklamy. Śledzimy najnowsze trendy w grafice i wykorzystujemy je w swoich prezentacjach, przyjmujących formę multimedialną oraz wydawniczą. Dodatkowo, współpracujemy z firmami zewnętrznymi, w tym z dostawcami usług poligraficznych, w związku z czym jesteśmy w stanie wielostronnie zrealizować powierzone nam projekty. Realizujemy zlecenia związane zarówno z prezentacją marki i produktu, jak i te dotyczące popularyzowania działań społecznych. Wychodzimy do klientów z własnymi pomysłami i inicjatywą, ale równocześnie staramy się jak najbardziej precyzyjnie spełniać oczekiwania i wskazania naszych zleceniodawców. Jednocześnie traktujemy wszelkie terminy w sposób pragmatyczny i odpowiedzialny – zakładamy, że czas ma wartość, a finalizowanie kolejnych zleceń pozwala nam przyjmować kolejne. Dbamy o to, by powierzone nam informacje zostały przedstawione w przejrzysty sposób.

Swoim klientom oferujemy naszą pasję tworzenia, zmysł piękna i profesjonalizm.